EDIČNÍ PLÁN 2. POLOLETÍ 2021

Nový ediční plán je konečně tady!

Na druhé pololetí jsme pro vás připravili přes čtyřicet novinek a doufáme, že mezi nimi najdete alespoň jednu, ke které se budete rádi vracet.

Kromě romancí nás čeká také návrat k Duně. Ze základní řady od Franka Herberta letos vyjdou Spasitel Duny a Děti Duny (další tři knihy připravujeme na rok 2022), zakoupili jsme také práva na The Caladan Trilogy od Briana Herberta a Kevina J. Andersona. Tato nová série dějově předchází Duně a postupně vydáme všechny tři díly.

V září odstartuje série 365 dní od Blanky Lipińské, která se stala předlohou pro erotický hit Netflixu. A v říjnu přijde na trh Freed, poslední díl Padesáti odstínů od E L James.

Vedle známých jmen najdete v edičním plánu i několik nových autorek. Věříme, že se u vás setkají s úspěchem a zařadí se mezi naše stálice.

Kompletní přehled najdete zde: ediční plán

Aktuality

archiv aktualit

VZKAZ OD FIONY VALPY + AKCE

Máme pro vás vzkaz od naší oblíbené autorky Fiony Valpy. Podívejte se, co sama říká o svých knihách, a nechte se nalákat na romány se dvěma historickými liniemi, které rozhodně nesmí chybět v k…

SYLVIA DAY - BESTSELLEROVÁ AUTORKA KONEČNĚ V BARONETU

Musíme se s vámi podělit o úžasnou zprávu! Letos rozšíří naši rodinu skvělých autorek SYLVIA DAY! …

ZRUŠENÍ OSOBNÍCH ODBĚRŮ V SÍDLE NAKLADATELSTVÍ

Vážení zákazníci,z technických důvodů jsou zrušeny osobní odběry v sídle nakladatelství od 2.2.2023 do odvolání.Pokud od nás máte předchozí objednávku potvrzenou s osobním odběrem v sídle nakladatelst…