Garance odeslání do Vánoc pro objednávky přijaté do 16.12.2022 – více informací

VÁNOČNÍ PROVOZ

Vážení zákazníci,

pokud si přejete obdržet knihy do Vánoc, zašlete nám objednávku co nejdříve. V letošním roce garantujeme včasné vyexpedování v níže uvedených termínech:


Garance vyexpedování do Vánoc pro objednávky přijaté:


- do pátku 16. 12. – platí pro objednávky na dobírku a platby platební kartou (dopravci Česká pošta a Zásilkovna)
- do čtvrtka 15. 12. - platí pro objednávky, které plánujete uhradit převodem na náš běžný účet. V tento den zároveň doporučujeme platbu uhradit, aby nám částka byla připsána na účet nejpozději v pátek 16. 12. (dopravci Česká pošta a Zásilkovna)


Objednávky přijaté po 16. 12. budeme nadále průběžně expedovat až do 20. 12. / respektive 22. 12. v návaznosti na možnosti dopravců.

V případě osobních odběrů přímo v sídle nakladatelství je objednávku nutné uhradit platební kartou nejpozději ve pátek 16. 12. (v případě převodu na náš běžný účet ve čtvrtek 15. 12.) - osobní odběr pak bude umožněn až do 22. 12. mezi 7.30 až 15.30 (pouze všední dny).


Od 23. 12. do 26. 12. bude nakladatelství Baronet uzavřeno. Objednávky přijaté v těchto termínech připravíme k vyexpedování 27. 12.


Od 28. 12. bude probíhat inventura a nakladatelství bude uzavřeno. Expedici objednávek obnovíme nejpozději v pátek 6. 1. 2023.


Děkujeme Vám za pochopení.

Aktuality

archiv aktualit

VÁNOČNÍ PROVOZ

Vážení zákazníci,pokud si přejete obdržet knihy do Vánoc, zašlete nám objednávku co nejdříve. V letošním roce garantujeme včasné vyexpedování v níže uvedených termínech:Garance vyexpedování do Vánoc p…

VÁNOCE S BARONETEM BUDOU JAKO SEN

Všichni to dobře známe. Stres, shon, nákupy, pečení, přípravy – a kde v tom kolotoči najít klidnou chvíli a zásobit se tou pravou vánoční náladou? A od toho jsme tu my a naše vánoční romány. Jsou jako…

UKÁZKA Z HITU KRÁLOVSKY V HÁJI

Letos odstartujeme novou sérii Royally od Emmy Chase. A že se máte na co těšit! Už první díl Královsky v háji nasadí laťku hodně vysoko. Floutka Nicholase, korunovaného prince z Wessca, si zamilujete …