MAFIÁNOVI JSOU TADY!

Vendeta od Catherine Doyle je přesně to pravé pro ty, kdo chtějí číst dobrou young adultku nabitou romantikou, napětím, jiskřením, přitažlivostí, ale i temnotou, rivalitou, žárlivostí a nebezpečím. Jestli ji vezmete do ruky s tím, že si přečtete jen pár stránek, pak na to rovnou zapomeňte. Přijdete na to sami o pár hodin později, až zjistíte, že jste ztratili pojem o čase. Když se totiž jedná o pomstu, je láska ta nejhorší komplikace, jakou si umíte představit.

A protože dobrého čtení není nikdy dost, můžete se už teď těšit na další dvě pokračování! Vydáme je letos v sérii Krev za krev pod názvy Inferno a Mafiosa. Ale vraťme se k prvnímu dílu Vendeta.

Seznamte se se Sofií, průměrnou středoškolačkou z Chicaga, která má trochu hnusnou letní brigádu, jednu dobrou kamarádku a tátu ve vězení. To, co udělal, z ní tak trochu udělalo vyvrhele, ale Sofie není z těch, kdo by doma brečel v koutku a litoval se. Je trochu ztřeštěná, ale snaží se dělat správné věci, i když se to někdy vyvrbí úplně jinak. Zkrátka normální holka, které se vždycky všechno nepodaří. A když se nedaří, je tu kámoška Millie – a všichni víme, že dobrá kamarádka je k nezaplacení. No a pak se to stane.

Sofie narazí na kluka, který je prostě k sežrání. Jmenuje se Nicoli a pochází z italské rodiny. Nemůže z něj odtrhnout oči a nemůže na něj přestat myslet. Jak se mohlo stát, že se všechny její myšlenky soustřeďují na něj? Co je na něm tak zvláštního kromě toho, že je zajímavý, přitažlivý, sexy a šíří kolem sebe auru nebezpečí? A aby toho nebylo málo, v podstatě jsou sousedi. Blízký opuštěný dům už má obyvatele – a ano, ten sexy kluk tam nežije sám, ale s pěti bratry. Sofii to k nim neskutečně přitahuje, především k Nicolimu. A díky němu se ocitá na šikmé ploše vedoucí do kriminálního podsvětí. Zjistí, že nic se neděje náhodně a všechno řídí pevnou rukou mocné rodinné klany. Některá tajemství začínají pomalu vyplouvat na povrch a Sofii brzy čeká konfrontace s palčivou pravdou o její vlastní rodině. Bude si muset vybrat, kudy půjde dál.

Bude její rodinou ta, do které se narodila, nebo ta, do které se beznadějně zamilovala?

Aktuality

archiv aktualit

VZKAZ OD FIONY VALPY + AKCE

Máme pro vás vzkaz od naší oblíbené autorky Fiony Valpy. Podívejte se, co sama říká o svých knihách, a nechte se nalákat na romány se dvěma historickými liniemi, které rozhodně nesmí chybět v k…

SYLVIA DAY - BESTSELLEROVÁ AUTORKA KONEČNĚ V BARONETU

Musíme se s vámi podělit o úžasnou zprávu! Letos rozšíří naši rodinu skvělých autorek SYLVIA DAY! …

ZRUŠENÍ OSOBNÍCH ODBĚRŮ V SÍDLE NAKLADATELSTVÍ

Vážení zákazníci,z technických důvodů jsou zrušeny osobní odběry v sídle nakladatelství od 2.2.2023 do odvolání.Pokud od nás máte předchozí objednávku potvrzenou s osobním odběrem v sídle nakladatelst…