PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVOU EDICI MagicBooks

Od roku 2014 jsme se zabývali myšlenkou na novou edici, která by se zaměřila na dětské čtenáře a naplnila tak naše motto: bavit celou rodinu.

S plánováním titulů, a hlavně jejich výběrem, jsme strávili téměř dva roky, než jsme konečně narazili na knihy, které splňovaly naši představu.

Edici jsme pojmenovali MagicBooks, protože v každé dětské knize je ukrytá špetka magie a záleží jen na autorovi a fantazii malého čtenáře, do jakého magického světa se díky příběhu přenese.

Podívejte se, jaké knihy jsme pro vás a vaše děti připravili. Věříme, že mezi nimi najdete rovnou několik svazků, které budou patřit mezi vaše oblíbené.

 

 

 

Série Kapitán Bombarďák vychází v USA od roku 1997 a od té doby dosáhla úctyhodných dvanácti svazků. George a Harold, dva čtvrťáci a třídní šašci stvoří největšího superhrdinu jejich základky, kterého dokonce oživí! Jeho totožnost je TAK tajná, že ani ON sám neví, kdo doopravdy je!

Kapitán Bombarďák si získal přízeň čtenářů po celém světě a k dnešnímu dni se prodalo už přes 70 milionů výtisků! A číslo ještě poroste, protože letos vstoupí do kin film na motivy prvních dvou dílů. Podívejte se na trailer:

 

 

 

Další série od autora megaúspěšného Kapitána Bombarďáka. Ricky Ricotta je malý chytrý myšák s brýlemi a bez přátel. Ve škole je obětí šikany, ale to se brzy změní. Když šílený vědátor použije obrovského robota ke zničení města, robot při pohledu na jeho vyděšené obyvatele odmítne poslušnost. Vědátor se chystá robota zničit, ale Ricky sebere veškerou odvahu a zachrání ho. Dobrodružství, o jakém se mu ani nesnilo, na sebe nenechá dlouho čekat.

 

 

 

Nory je devět let. Je téměř stejná jako ostatní děti. Téměř… Nory se totiž umí proměnit v mnoho různých zvířat. Bohužel její magické nadání není bez chyb, a když začne myslet na kotě a draka zároveň, stane se z ní něco jako drakotě. Takové „menší chyby“ mají za následek, že nezvládne zkoušku na akademii kouzel, které vládne její otec jako ředitel, a musí nastoupit do státní školy, kde se seznámí s dalšími dětmi, jejichž kouzla jsou… zkrátka jiná. Čeká vás obrovské dobrodružství a hlavně zjištění, že ne vždy je odlišnost od ostatních špatná…

 


 

 

Tuto sérii prostě musíte milovat! Cleo a Evan čirou náhodou zjistí, že se pod jejich školou nachází zázračná knihovna plná začarovaných knih. A když jednu otevřou, ocitnou se v příběhu, který musí vyřešit, aby se dostali zpátky, jinak by v něm zůstali uvěznění už navždy. V prvním dílu je čeká vyřešení záhady měsíčního kamene, ve druhém se z nich stanou tajní špioni a v těch dalších se střetnou s vlkodlaky a obávanými čaroději.

 

 

 

Stella je nešťastná, protože musí začít nosit brýle. Má strach, že se jí pak všichni budou posmívat. Jenomže nové brýle Stelle moc sluší, bezvadně se s nimi čte, a navíc jsou kouzelné! Díky nim Stella totiž vidí třpytivé noční skřítky! A že si s nimi užije spousty legrace!

 

 

Cameron Boxer tráví veškerý volný čas hraním videoher, nic jiného ho nezajímá. Když ale doma způsobí požár, musí začít sekat dobrotu. A aby se ukázal v lepším světle, rozhodne se „založit“ smyšlený školní klub a předstírat, že koná dobrá skutky. Ve skutečnosti se ovšem vůbec nezměnil a dál se zašívá u videoher. Některé děti si však myslí, že klub existuje a začnou Camerona zahrnovat požadavky a nápady. A než se Cameron naděje, účastní se záchrany bobra Elvise…

 

Aktuality

archiv aktualit

VZKAZ OD FIONY VALPY + AKCE

Máme pro vás vzkaz od naší oblíbené autorky Fiony Valpy. Podívejte se, co sama říká o svých knihách, a nechte se nalákat na romány se dvěma historickými liniemi, které rozhodně nesmí chybět v k…

SYLVIA DAY - BESTSELLEROVÁ AUTORKA KONEČNĚ V BARONETU

Musíme se s vámi podělit o úžasnou zprávu! Letos rozšíří naši rodinu skvělých autorek SYLVIA DAY! …

ZRUŠENÍ OSOBNÍCH ODBĚRŮ V SÍDLE NAKLADATELSTVÍ

Vážení zákazníci,z technických důvodů jsou zrušeny osobní odběry v sídle nakladatelství od 2.2.2023 do odvolání.Pokud od nás máte předchozí objednávku potvrzenou s osobním odběrem v sídle nakladatelst…