Perry, Steve - Perry, Stephani

seznam / mřížka

Perry, Steve - Perry, Stephani

Steve Perry se narodil a vyrostl na jihu Spojených států a žil v Louisianě, Kalifornii, Washingtonu a Oregonu. Steve napsal více než padesát románů, mnoho povídek a několik televizních scénářů, včetně těch pro The Real Ghostbusters a animovaný televizní seriál Batman. Jeden z jeho textů k seriálu Batman: The Animated Series byl nominován na cenu Emmy za vynikající scénář. Také učil tvůrčí psaní ve státních školách v Portlandu a ve Washingtonu a tvůrčí psaní pro dospělé na Washingtonské univerzitě v Seattlu. Steve nyní žije nedaleko Portlandu v Oregonu s manželkou, která rediguje a vydává malé noviny.

 

Stephani (S. D.) Perry je autorkou několika románů, které patří do oblíbených cyklů, jako jsou Vetřelci, Vetřelec vs. Predátor, Star Trek a Star Trek: Hluboký vesmír devět. Napsala také románové zpracování filmů Timecop a Virus. Stephani je dcerou autora sci-fi bestsellerů Stevea Perryho a žije v Portlandu v Oregonu se svým manželem a dvěma dětmi.

- 25%
Přicházejí tiše, jako se za noci plížívá smrt. Jsou to dokonalí zabijáci. Jsou to vetřelci. A někteří lidé by za ně zaplatili víc než za cokoli jiného. Jenže pokus udělat z tak mocného stvoření zbraň je pro obyvatele Země velmi nebezpečná hra… První svazek Vetřelců obsahuje romány Hnízdo na Zemi, Stanice hrůzy a Královna. …

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.