Range, Peter Ross

seznam / mřížka
Range, Peter Ross

Range, Peter Ross

Peter Ross Range se živí jako novinář na volné noze a zabývá se především válkami, vnitrostátními politickými aférami i těmi, jež přerůstají do mezinárodních rozměrů. Je považován za specialistu na Německo, o němž v době, kdy působil jako zpravodaj pro Bílý dům v této zemi, psal do novin a časopisů, jako jsou Time, New York Times, National Geographic, londýnský Sunday Times Magazine, Playboy a U.S. News & World Report. Působil rovněž na několika univerzitách, kde přednášel. Jmenujme Kennedy School of Government na Harvardu, Woodrow Wilson International Center for Scholars ve Washingtonu a Novinářskou školu na Severokarolínské univerzitě. Žije ve Washingtonu.

Facebookové stránky: www.facebook.com/profile.php?id=1387472049

- 25%
1924 Rok, který strávil Hitler ve vězení. Rok, kdy uvěřil sám v sebe a napsal Mein Kampf. Rok, kdy nastoupil na svou neuvěřitelnou cestu vzhůru. Rok, který stvořil Hitlera. Jako by se politická kariéra Adolfa Hitlera před tím, než se roku 1933 definitivně chopil moci, odvíjela podle dvou úplně odlišných scénářů. V tom prvním, který by popisoval léta 1919 až 1923, to byl nacionali…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.