Autoři

Série

Chladnokrevný ničema
(Série - Ravenelovi - 1)

od
Kleypas, Lisa
 • LISA KLEYPAS SE VRACÍ S ÚCHVATNOU NOVOU HISTORICKOU ROMANCÍ

  Čtenáři dlouho čekali na návrat autorky bestsellerů Lisy Kleypas k historickým romancím – a teď je zpátky s tou nejúchvatnější, kterou dosud napsala.

  Hříčka osudu…

  Devon Ravenel, nejkouzelnější hříšník Londýna, právě zdědil titul hraběte. Ke společenskému vzestupu však patří i nežádoucí povinnosti… a nemálo překvapení. Panství je samý dluh a dům dosud obývají tři nevinné sestry zesnulého hraběte… spolu s Kathleen, lady Trenearovou, krásnou mladou vdovou, jejíž důvtip a odhodlání se vyrovnají Devonovým.

  Souboj vůlí…

  Kathleen ví, že nemilosrdnému ničemovi, jako je Devon, nemůže důvěřovat. Ale jejich ohnivá vzájemná náklonnost se nedá popřít – a od chvíle, kdy ji Devon poprvé vezme do náručí, přísahá, že udělá všechno, co je třeba, aby mu patřila. Kathleen zjišťuje, že podléhá jeho obratnému erotickému svádění, a zbývá už jen jedna otázka:

  Dokáže své srdce uchránit před nejnebezpečnějším mužem, jakého kdy poznala?

 • Autor: Kleypas, Lisa
  Překladatel: Pacnerová, Jana
  Série: Ravenelovi
  Pořadí v sérii: 1.
  Název: Chladnokrevný ničema
  Původní název: Cold-Hearted Rake
  Žánr: | Romány pro ženy | Beletrie | Historické romány
  EAN: 9788026905912
  ISBN: 978-80-269-0591-2
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 384
  Vydání: 19. 4. 2017.
  Datum vydání: 19. 4. 2017
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.