Hamer, Kate

seznam / mřížka
Hamer, Kate

Hamer, Kate

KATE HAMER vyrůstala v Pembrokeshiru. Vystudovala magisterský obor tvůrčí psaní na Aberystwyth University a absolvovala kurz Curtis Brown Creative zaměřený na psaní románů. V roce 2011 zvítězila v soutěži o nejlepší povídku Rhys Davies Short Story Competition. Její vítězná povídka byla odvysílána rozhlasovou stanicí BBC Radio 4. Nedávno získala stipendium agentury Literature Wales. Se svým manželem žije v Cardiffu.

Facebook: www.facebook.com/KateHamerWrites

- 25%
  V anglickém Norfolku zmizí osmiletá dívka jménem Carmel. Zdá se, jako by ji pohltila samotná mlha. Neexistuje žádný důkaz, žádní svědci a policie tápe ve tmě. Beth, její matka, obviňuje sama sebe – jak mohla své jediné dítě pustit z dohledu? Krok za krokem se vrací v čase a snaží se vzpomenout si na každou důležitou maličkost. Pro Carmel však mezitím začíná dlouhá a jedinečná…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.