Swallow, James

JAMES SWALLOW je autorem scénáře Deus Ex: Mankind Divided – nejnovějšího kasovního trháku ze série videoher Deus Ex – a za práci na hře Deus Ex: Human Revolution byl nominován na cenu BAFTA.

Je také autorem více než čtyřiceti knih, včetně Deus Ex: Icarus Effect a Deus Ex: Fallen Angel, Nomad, je vítězem Ceny Scribe za Day of the Vipers, The Poisoned Chalice, Nemesis, The Flight of the Eisenstein, Jade Dragon, série steampunk westernů The Sundowners, The Butterfly Effect a fikce ze světů 24, Star Trek, Warhammer 40,000, Doctor Who, Stargate a Judge Dredd.

Mezi další Swallowovy počiny patří kritiky opěvované dílo z oblasti literatury faktu Dark Eye: The Films of David Fincher, scénáře k sérii Star Trek Voyager, videohrám a rozhlasovým hrám.

Žije v Londýně a v současnosti pracuje na své další knize.

 

Autorské stránky: www.jamesswallow.blogspot.cz

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Aktuality

archiv aktualit

VZKAZ OD FIONY VALPY + AKCE

Máme pro vás vzkaz od naší oblíbené autorky Fiony Valpy. Podívejte se, co sama říká o svých knihách, a nechte se nalákat na romány se dvěma historickými liniemi, které rozhodně nesmí chybět v k…

SYLVIA DAY - BESTSELLEROVÁ AUTORKA KONEČNĚ V BARONETU

Musíme se s vámi podělit o úžasnou zprávu! Letos rozšíří naši rodinu skvělých autorek SYLVIA DAY! …

ZRUŠENÍ OSOBNÍCH ODBĚRŮ V SÍDLE NAKLADATELSTVÍ

Vážení zákazníci,z technických důvodů jsou zrušeny osobní odběry v sídle nakladatelství od 2.2.2023 do odvolání.Pokud od nás máte předchozí objednávku potvrzenou s osobním odběrem v sídle nakladatelst…