Swallow, James

seznam / mřížka
Swallow, James

Swallow, James

JAMES SWALLOW je autorem scénáře Deus Ex: Mankind Divided – nejnovějšího kasovního trháku ze série videoher Deus Ex – a za práci na hře Deus Ex: Human Revolution byl nominován na cenu BAFTA.

Je také autorem více než čtyřiceti knih, včetně Deus Ex: Icarus Effect a Deus Ex: Fallen Angel, Nomad, je vítězem Ceny Scribe za Day of the Vipers, The Poisoned Chalice, Nemesis, The Flight of the Eisenstein, Jade Dragon, série steampunk westernů The Sundowners, The Butterfly Effect a fikce ze světů 24, Star Trek, Warhammer 40,000, Doctor Who, Stargate a Judge Dredd.

Mezi další Swallowovy počiny patří kritiky opěvované dílo z oblasti literatury faktu Dark Eye: The Films of David Fincher, scénáře k sérii Star Trek Voyager, videohrám a rozhlasovým hrám.

Žije v Londýně a v současnosti pracuje na své další knize.

 

Autorské stránky: www.jamesswallow.blogspot.cz

- 25%
Zbrusu nový oficiální román ze série Deus Ex, popisující události mezi hrami Deus Ex: Human Revolution a novou Deus Ex: Mankind Divided PUSŤ SVĚTLO DO STÍNŮ Píše se rok 2029 a příslib nového věku lidských augmentací se zhroutil v ničivé „augokalypse“, katastrofě, rozpoutané klikou tajemných uzurpátorů moci. Miliony kyberneticky vylepšených lidí prodělaly devastující psychotický záchvat. Když se vy…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.