Easton, BB

Mám za to, že abych vám sdělila, kdo jsem, musím vám nejdřív povědět, kým chci být.

A já bych si opravdu přála být kypící, cukající hromadou masa a zubů, jež by vznikla, kdyby věda geneticky umožnila, aby spolu měly dítě Jenny Lawsonová a Kelly Ripa – s pořádnou špetkou Megan Foxové navrch.

Takový je přinejmenším můj sen.

Skutečnost je taková, že jsem školní psycholožka (nebo jsem aspoň byla předtím, než mě vyhodili pro závažnou mravní pokleslost; jestli tohle čtete, pravděpodobně už k tomu došlo), a žiju na duchamorném jihovýchodním předměstí s manželem a našimi dvěma rozkošnými cherubínky (aspoň jsem žila, než se se mnou rozvedl anebo na mě podal trestní oznámení).

Ačkoliv mé punkrockové časy už patří minulosti, pořád si každoročně obarvím v první den letních prázdnin vlasy na růžovo a modlím se, aby se to do srpna vymylo. Rebelovi ve mně to tak docela ke spokojenosti nestačí, ale ty kritické pohledy v obchodě s potravinami jsou sakra hodně příjemné.

Taky chci být ten typ člověka, co zůstává vzhůru do dvou po půlnoci a píše dojemné romance, ale místo toho zůstávám vzhůru do tří a píšu o své vlastní zvrácené sexuální minulosti, protože mám houby představivost.

Po jednom kratičkém spánkovém cyklu mě surově probere zpátky k vědomí zvuk budíku a ženu se do práce s vlasy dosud mokrými a cestovním termohrnkem, dosud ozdobeným několika inspirujícími citáty o vesmíru, dosud stojícím na střeše auta, s obědem dosud zabaleným v ledničce, kam ho můj dlouhodobě trpící manžel uložil večer předtím, a s páskem od kabátu přivřeným ve dveřích auta a za jízdy divoce pleskajícím o dláždění. Trpím tím, čemu doktoři říkají chronická spánková deprivace – a Ken si to upravil na debilace.

Abych byla upřímná, ani si nepamatuju, že jsem napsala tuhle knihu.

Ne, vážně.

Jestli vám to připadá jako člověk, s jakým byste se chtěli kamarádit, pak mi beze všeho napište. Jen se nedivte, když dostanete odpověď ve dvě v noci s nevysvětlitelným odkazem na Shia LaBeoufa a v sedm nula pět pak další zprávu, která byla určena pro mého manžela, se žádostí, aby mi laskavě dal pytlík s obědem do schránky na dopisy, abych mohla zajet zpátky a vzít si ho, aniž bych musela vystupovat z auta.

Kde mě najdete…

Na e-mailu: authorbbeaston@gmail.com

Na webových stránkách: www.Authorbbeaston.com

Na Facebooku: www.facebook.com/bbeaston


Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
vyjde cca 10.11.2020
Rocker
novinka právě jsme vydali
ušetříte 25 %
Rychlost

Rychlost

Easton, BB

269 Kč

359 Kč

ušetříte 25 %
Skin

Skin

Easton, BB

284 Kč

379 Kč

ušetříte 25 %
44 kapitol o 4 mužích

44 kapitol o 4 mužích

Easton, BB

224 Kč

299 Kč

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)

Aktuality

archiv aktualit

TRAILER K FILMOVÉ DUNĚ

Už jste viděli trailer k nové filmové Duně? Knižní předlohu od Franka Herberta jsme právě opět vydali, tak si ji můžete přečíst ještě dřív, než se na film v prosinci vydáte do kina.Příběh Duny se odeh…

365 DNÍ OD BLANKY LIPIŃSKÉ V ČESKÉ VERZI

Konečně se s vámi můžeme podělit o skvělou zprávu! Nakladatelství Baronet získalo práva na polský bestseller 365 DNÍ od Blanky Lipińské, jehož filmová verze letos obsadila TOP žebříčky společnosti Net…

LOVECRAFTOVA ZEMĚ OD 17. 8. NA HBO

17. 8. odstartuje na HBO seriál Lovecraftova země, očekávaný hit podle stejnojmenné knihy Matta Ruffa, kterou si u nás můžete objednat se slevou 25 %.Produkce seriálu se ujal např. J. J. Abrams, který…