Easton, BB

Mám za to, že abych vám sdělila, kdo jsem, musím vám nejdřív povědět, kým chci být.

A já bych si opravdu přála být kypící, cukající hromadou masa a zubů, jež by vznikla, kdyby věda geneticky umožnila, aby spolu měly dítě Jenny Lawsonová a Kelly Ripa – s pořádnou špetkou Megan Foxové navrch.

Takový je přinejmenším můj sen.

Skutečnost je taková, že jsem školní psycholožka (nebo jsem aspoň byla předtím, než mě vyhodili pro závažnou mravní pokleslost; jestli tohle čtete, pravděpodobně už k tomu došlo), a žiju na duchamorném jihovýchodním předměstí s manželem a našimi dvěma rozkošnými cherubínky (aspoň jsem žila, než se se mnou rozvedl anebo na mě podal trestní oznámení).

Ačkoliv mé punkrockové časy už patří minulosti, pořád si každoročně obarvím v první den letních prázdnin vlasy na růžovo a modlím se, aby se to do srpna vymylo. Rebelovi ve mně to tak docela ke spokojenosti nestačí, ale ty kritické pohledy v obchodě s potravinami jsou sakra hodně příjemné.

Taky chci být ten typ člověka, co zůstává vzhůru do dvou po půlnoci a píše dojemné romance, ale místo toho zůstávám vzhůru do tří a píšu o své vlastní zvrácené sexuální minulosti, protože mám houby představivost.

Po jednom kratičkém spánkovém cyklu mě surově probere zpátky k vědomí zvuk budíku a ženu se do práce s vlasy dosud mokrými a cestovním termohrnkem, dosud ozdobeným několika inspirujícími citáty o vesmíru, dosud stojícím na střeše auta, s obědem dosud zabaleným v ledničce, kam ho můj dlouhodobě trpící manžel uložil večer předtím, a s páskem od kabátu přivřeným ve dveřích auta a za jízdy divoce pleskajícím o dláždění. Trpím tím, čemu doktoři říkají chronická spánková deprivace – a Ken si to upravil na debilace.

Abych byla upřímná, ani si nepamatuju, že jsem napsala tuhle knihu.

Ne, vážně.

Jestli vám to připadá jako člověk, s jakým byste se chtěli kamarádit, pak mi beze všeho napište. Jen se nedivte, když dostanete odpověď ve dvě v noci s nevysvětlitelným odkazem na Shia LaBeoufa a v sedm nula pět pak další zprávu, která byla určena pro mého manžela, se žádostí, aby mi laskavě dal pytlík s obědem do schránky na dopisy, abych mohla zajet zpátky a vzít si ho, aniž bych musela vystupovat z auta.

Kde mě najdete…

Na e-mailu: authorbbeaston@gmail.com

Na webových stránkách: www.Authorbbeaston.com

Na Facebooku: www.facebook.com/bbeaston


Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)
ušetříte 25 %
Kravaťák

Kravaťák

Easton, BB

369 Kč

277 Kč

ušetříte 25 %
Rocker

Rocker

Easton, BB

359 Kč

269 Kč

ušetříte 25 %
Rychlost

Rychlost

Easton, BB

359 Kč

269 Kč

ušetříte 25 %
Skin

Skin

Easton, BB

379 Kč

284 Kč

ušetříte 25 %
44 kapitol o 4 mužích

44 kapitol o 4 mužích

Easton, BB

299 Kč

224 Kč

Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)

Aktuality

archiv aktualit

VZKAZ OD FIONY VALPY + AKCE

Máme pro vás vzkaz od naší oblíbené autorky Fiony Valpy. Podívejte se, co sama říká o svých knihách, a nechte se nalákat na romány se dvěma historickými liniemi, které rozhodně nesmí chybět v k…

SYLVIA DAY - BESTSELLEROVÁ AUTORKA KONEČNĚ V BARONETU

Musíme se s vámi podělit o úžasnou zprávu! Letos rozšíří naši rodinu skvělých autorek SYLVIA DAY! …

ZRUŠENÍ OSOBNÍCH ODBĚRŮ V SÍDLE NAKLADATELSTVÍ

Vážení zákazníci,z technických důvodů jsou zrušeny osobní odběry v sídle nakladatelství od 2.2.2023 do odvolání.Pokud od nás máte předchozí objednávku potvrzenou s osobním odběrem v sídle nakladatelst…