Autoři

Série

Setkání v Benátkách

od
Hannay, Barbara
 • Rok po smrti manžela Lea pozve vdova Daisy své tři dospělé děti, aby s ní strávily dovolenou v romantických Benátkách. Bude báječné mít zase jednou svá ptáčata pod jednou střechou, a navíc ve městě, odkud pocházel jejich otec. Je však možné vrátit čas?

  Nejstarší syn Marc se svou ženou Bronte přijíždějí z Kalifornie. Jejich manželství je v troskách, ale před matkou se snaží své problémy skrývat. Dcera Anna dorazila do Benátek z Londýna. Ani jí se nepodařilo naplnit sny o herecké kariéře, avšak navenek se tváří spokojeně a šťastně. Nejmladší Ellie dokončila střední školu a ještě není rozhodnutá, kam se budou ubírat její další kroky.

  Navzdory kouzlu Benátek je těžké udržet napětí, které bublá pod povrchem. Rodinné vztahy procházejí nelehkou zkouškou, zvlášť, když napovrch vypluje šokující tajemství z Leovy minulosti… Láska, rodina, odhodlání a důvěra jsou dány v sázku…

  Jak jen může jedna rodinná dovolená vyžadovat tolik odvahy? Stmelí je tahle Daisyina sentimentální cesta? Nebo je zlomí a navždy rozdělí?

  Dojemné a upřímné rodinné drama o obtížných volbách a hledání štěstí.

 • Autor: Hannay, Barbara
  Autor obálky: Černá, Martina
  Překladatel: Čejková, Ivana
  Název: Setkání v Benátkách
  Původní název: Meet Me in Venice
  Žánr: | Romány pro ženy | Beletrie
  EAN: 9788026912941
  ISBN: 978-80-269-1294-1
  Vazba: vázaná
  Formát:125.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 344
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 18. 3. 2020
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.